Menu

Dreamhack Hearthstone’da hile - adre

Dostlar kusura bakmayın ancak yazabiliyorum bu haberi, Dreamhack Hearthstone’da biraz işler karıştı haberiniz vardır az da olsa, Radu “Rdu” Dima Ekop, Reynad ve Amaz gibi isimleri arkada bıraktı.

Fakat turnuvada şöyle bir problem vardı, Rdu maç esnasında Battle.net üzerindeki arkadaşlarından mesaj almaya başladı ve bu mesajlar rakibin elindeki kartlar ile ilgili bilgi içermekteydi, örneğin Amaz’ın elinde Hunters Mark olduğu söylendi alttaki görselde görebilirsiniz.

rdu hunters mark

En bombası ise Hi mommy yazan mesajdı bu mesaj bariz şekilde Leeroy’u ifade etmekteydi çünkü mesajın ardından Vaporize’ı oynamış olması olayı herkesin gözünde netleştirdi, gelişen olaylar karşıdında tabiki turnuva biraz sekteye uğradı ve gecikme yaşandı, arkadaşlisteleri temizlendikten sonra maça devam edildi. Fakat detaylı bir inceleme sonrası Dreamhack adminleri maçta hile olmasına rağmen şaşırtıcı şekilde sonucun değişmediğini söyleyerek, win kararını verdiler.

Rdu finalde 3-0 üstünlük sağlayıp 10.000 doları kazanan isim oldu.

İşte o an; 

 

Bracket ise şu şekilde sonuçlandı:

dreamhack-bracketz

Dreamhack yetkililerine buradan zayanora hocam diyorum.

 

adre
Herşey 1993 senesinde arcade salonu'nu keşfetmesi ile başladı, sonrasında eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!