Menu

Watch Dogs PC Çılgın Grafiklere Gebe - ebolax

Neden çünkü modder’lar oyunun grafik ayarlarıyla nasıl oynayabileceklerini keşfetmiş durumdalar. Geliştirilen yeni bir mod ile oyunun ışıklandırmalarından alan derinliğine, kaplamalarına kadar herşeyi coşturabilecekler. Modu geliştiren yazılımcı geliştirdiği kısımlar dışında oyunda var olan ama kapatılmış birçok özelliğin olduğunu belirtti.

Bir iyi haber de grafiklerin iyileşmesi yanında oyunda performans konusunda da iyileştirmelerin yapılabileceğinin açıklanması oldu. Modu guru3d forumlarında bulabilirsiniz ama daha deneme seviyelerinde yani şimdiden kullanmanızı tavsiye etmem.

Grand Theft Auto IV oyununun modlarla ne hale geldiğini gördükten sonra Watch Dogs için heyecanlanmamak elde değil açıkçası :)

Oyunun modifiye edildikten sonraki ekran görüntülerinden bazıları : 

watch5 watch4 watch3 watch2 watch1

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!