Menu

Steamboy Geliyor - ebolax

Bir zamanlar ortalığı kasıp kavuran el konsolları en son PSP (Playstation Portable) ile (Vita da değil) popülerliğini yitirdi. Bunun nedeni olarak da akıllı telefonların ve tabletlerin artık çok yaygın olması diyebiliriz, insanlar cep telefonlarıyla sankim bir el konsolu oynuyormuşcasına :)

İşte bu ortamda Valve ilginç bir karar almış ve el konsolu piyasasına girmeye karar vermiş. Steamboy ismindeki cihaz Steam ile doğrudan bağlantılı olacak ve birçok AAA ıyuna destek verecekmiş.

The Escapist’in haberine göre Quad-Core CPU, 4GB RAM, 32GB hafıza kartı ve 5 inç 16:9 bir ekrana sahip olacak ve bu sene içerisinde satışa çıkacak.

Şahsen beni pek heyecanlandırmayan cihazı bekliyoruz bakalım :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!