Menu

Dünya Kupası’nda İngiltere – İtalya Heyecanı - ebolax

Euro 2012 çeyrek finalinde karşılaşmış olan İngiltere ve İtalya takımları bu gece 01:00’da karşı karşıya geliyor. İtalya’ya Euro 2012’de penaltılarda kaybetmiş olan İngiltere rövanşı istiyor ve Wayne Rooney de bunu desteklercesine maç öncesi röportajında “Muhtemelen, içinde bulunduğum en iyi İngiltere kadrosu bu. Bu turnuvada turlar atlamayı düşünüyorum ve geleceğimiz kesinlikle çok parlak görünüyor.” dedi.

Bu sezon Milan’da gösterdiği performansla dikkat çeken savunma oyuncusu Mattia De Sciglio’dan, sakatlığı nedeniyle  yoksun olarak maça çıkacak olan İtalya takımı da iddialı durumda ve dünya futbolunda bir ekol olmuş İtalya, hiç bir zaman kolay lokma olmamıştır.

Gayet ortada görünen maçta benim favorim İtalya ama dün gece oynanan İspanya – Hollanda maçının 5-1 Hollanda üstünlüğü ile bitmesi, bu sene Dünya Kupası’nda garanti bir maç olmadığını ve sürprizlere alışmamız gerektiğini kanıtlamış durumda.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!