Menu

Dumb and Dumber To’dan İlk Fragman Geldi - ebolax

1994 yılında gösterime girmiş olan Salak ile Avanak filmi o zaman anıra anıra gülmemize sebep olmuştu ki son yıllarda seyrettiğimiz zaman halen güldüğümüz nadir filmlerden biriydi. Bu zamana kadar çoktan 2. filmin yapılmış olması gerekiyordu veya aynı kadro ile bir başka film yapılır diye tahmin ediyordum aslında (90’larda bir şey tuttuğu zaman b.ku çıkarılırdı) ama başka bir film olmadı.

Yanlış hatırlamıyorsam Jim Carrey’nin (veya Jeff Daniels da olabilir) bir gece yarısı şovunda açıklamasıyla Dumb and Dumber To projesi belli olmuştu. Filmin yönetmen koltuğunda ilk filmdeki gibi Peter Farrelly ile beraber Bobby Farrelly oturuyor ve filmde Jim Carrey (Lloyd Christmas) ile Jeff Daniels (Harry Dunne) ikilisine Kathleen Turner, Laurie Holden, Brady Bluhm, Rob Riggle ve Jennifer Lawrence eşlik ediyorlar.

Fragman gayet güzel ve komik olmuş bence ama filmi izlemeden de bir şey yazmak saçma olur.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!