Menu

Akıllı Yüzük, Nod - ebolax

“Hepsine hükmedecek bir yüzük, Hepsini o bulacak, Hepsini biraraya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak.”

İşte böyle açıklayabiliriz bu yeni teknolojiyi. Sonunda akıllı yüzük teknolojisine de merhaba dediğimiz ürün olan Nod ile bluetooth teknolojisi kullanarak televizyonlarımızı, bilgisayarlarımızı veya bir çok cihazı yönetmemiz mümkün olacak.

Aslında mouse’un hareket algılayıcı ve parmağa geçen versiyonu gibi olmuş ürün ve bence fiyatı olan 149 Doları (Amerika’da bu fiyat olunca Türkiye fiyatını siz düşünün tabi) haketmiyor ama taşınabilirliği çok üst düzeyde olduğu için alınabilir de bilmiyorum.

iOS, Android, OSX, Windows, Linux gibi işletim sistemlerine uyumlu olan Nod, bir çok farklı cihazla uyumlu. GoPro’dan Tv’ye, Akıllı telefonlardan Pc’ye hatta akıllı ampül Hue‘e kadar bir çok cihaz uyumluluk listesinde. Muhtemelen Mouse tanıyan her cihazla uyumlu işte hacı diyebileceğimiz ürünün 12 farklı boy seçeneği mevcut.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!