Menu

Xbox One Controller Sürücüleri Çıktı - ebolax

Evvet bee! Geçen hafta “yakında çıkacak” diye açıklama yaptıkları Xbox One Controller PC Sürücüleri çıktı. Aslında sevincim tamamen Xbox 360 Controller’ı çok sevmemden kaynaklanıyor yoksa Xbox One versiyonunu görmüş değilim kimbilir belki de daha kötü ama Microsoft fazla kurcalamayacaklarını açıklamıştı.

Yakında Windows Update ile beraber gelecek olan driver’ları isteyen aşağıda vereceğim linklerden de çekebilir gençler. Kesinlikle günümüzde oyun oynamak için almanız gereken Controller Xbox 360 ve üstü Controller’lardır ama dövüş oyunlarında hala rahat edemiyorum ben hacı yaa onun için Arcade Controller lazım veya klavyede de rahatım allaa şükür :) Bir de FPS oyunlarını oynayamıyorum tabisi.

Xbox One Controller şu anda 170-180 TL civarına satılıyor ve ben elimdeki Xbox 360 Controller’ları (2 adet) iyice haşat etmeden yeni bir controller almam gibi ama Xbox One için geliştirilmiş D-pad ve daha konforlu analog stick’lerden bahsediyorlar ağzım da sulanıyor bir yandan :)

PC Drivers for Xbox One Controller (x86)

PC Drivers for Xbox One Controller (x64)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!