Menu

NBA 2K15 MVP Trailer - ebolax

Bu gece NBA Finallerinin başlayacağını ve 2K Sports’un büyük ihtimalle NBA 2K15 pompalayacağını yazmıştım ve adamlar NBA 2K15 için ilk trailer’ı yayınladılar. Muhtemelen Amerika’daki bir çok izleyen molalarda falan NBA 2K15 reklamları görecek ama bizde zor tabi :)

Oyunu Pre-order alanlar Kevin Durant MVP Bonus Pack’i kazanacakmış. Bu pack ile 5000 Sanal Para, Kevin Durant My Team Kartı, 2 adet MyTeam kart paketi ve Kevin Durant dizlikleri alacaklar. Tabii bu saydıklarım PS4 ve Xbox One sahipleri için olacaktır. Belki PS3 falan da olur ama PC için kesin olmayacak ona şüphe yok :)

Oyunun çıkış tarihi olarak bütün platformlarda 7 Ekim olarak görünüyor ama 2 senedir PC için 1 hafta falan (NBA 2K13 Steam’de baya geç çıkmıştı) gecikmeli çıkıyor. Bu arada oyun PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Milletin asıl merak ettiği konu PC sürümünün grafikeri PS4 gibi mi olacak yoksa eski sistem PS3 gibi kalacak mı? Eğer PS3 gibi kalırsa oyunu ucuzladıktan sonra alırım ben NBA 2K14 gayet güzel takılmaca.

https://www.2k.com/games/nba-2k15

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!