Menu

Crytek’ten Yeni Oyun, Hunt - ebolax

Hacı bilen bilir bana TPS olsun da ne olursa olsun :) Crytek oyunu olarak en son Warface’i oynadık Krokiller’la beraber ve ne yazık ki oyundan aklımızda kalan tek şey yenildikten sonraki adamların mahsun duruşları :)) Bakalım bu yeni oyun inşallah güzel bir TPS olur da coşkuyla oynarız.

Yeni oyun Hunt : Horrors of the Gilded Age de f2p (free 2 play : boş beleş oyna) online oyun olarak geliyormuş. Dört oyuncuya kadar kurduğumuz takımlarla çılgıncasına bölümlere atılacaz. Anladığım kadarıyla oyun Vindictus tarzında olacak. Bölüme dalacaksın, yaratıkları deşeceksin ve boss’u halledeceksin olay bu.

Oyun 10-12 Haziran tarihlerinde bu seneki E3 fuarında görücüye çıkacakmış. Oyunun sayfasına gidip beta kaydı yaptırabilirsiniz. GFace hesabı olanlar doğrudan kayıt yaptırabiliyor ama olmayanlar birkaç bilgi daha girecek yazııık.

http://www.huntthegame.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!