Menu

Youtube Açıldı Hüloooğ! - ebolax

Kapalı olduğunu anlayamadığınız yegane internet servisi Youtube açıldı hacılaaar!

27 Mart’tan bu yana erişilemeyen ünlü video paylaşım sitesi Youtube sonunda Türkiye’de erişimi açıldı. Anayasa Mahkemesi’nin verdiği kararla Youtube’un kapanmasının konu hakkındaki açıklamada, ifade özgürlüğünün ihlali olarak karar belirtildi. Ve verilen bu kararla birlikte, TİB Youtube’un erişimin engellenmesi kararını kaldırdı.

Şu Anayasa Mahkemesi de çok delikanlı bir kurum bence :) Abi hem Türkiye’de ifade özgürlüğü var diyorlar hem de Youtube’u kapatıyorlar hem de neden Atatürk’e hakaret var diye. Olm Atatürk’e hakaret videoları ve daha niceleri kaç yıldır var Youtube’da e o zaman ben kapatan kurumu dava neden etmiyorum bu kadar zamandır bu fikirlerle zehirlediler beni ama siz daha yeni kapattınız deyi? :)

Şu ülkede insanlar devletten hesap sormaya başladığı ve devletin hesap vermeye başladığı gün büyük bir devlet olmaya başladık derim ama o zamana kadar tısssss!

Haydi zayanora!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!